Стандарт оформлення літератури (стор 21) Посилання
Завдання на курсову роботу 2022
Графік виконання курсової роботи з програмування 2022
Приклад 2 презентації кращий приклад
УВАГА те, що Вам потрібно змінити виділено червоним кольором
Лист завдання !! Друкувати на одному листу з двох сторін
Тези до курсової роботи з «Програмування»
Метою курсової роботи є узагальнення, поглиблення і закріплення теоретичних знань та практичних навичок, одержаних при вивченні дисципліни, та вміння самостійно досліджувати і аналізувати інформаційні джерела, розробляти програмні продукти.
У курсовій роботі студент має показати:
• розуміння теоретичних та практичних фахових знань, уміння застосовувати ці знання при вирішенні конкретних наукових, технічних і виробничих задач;
• уміння освоювати та використовувати сучасні інформаційні технології, програмно-апаратні засоби обчислювальної техніки;
• навички ведення самостійного науково-практичного пошуку, оволодіння методикою дослідження й експериментування при вирішенні проблем і питань, поставлених на курсове проектування.
Виконання курсового проекту сприяє розвиткові у студента творчої ініціативи і самостійності в проведенні аналізу, добору й обґрунтування найбільш раціональних рішень поставленої задачі.
При написанні курсової роботи студент не обмежується лекційним матеріалом, а вивчає проблему самостійно на основі вивчення навчальних посібників, технічної документації, довідкової літератури з мов програмування та інших довідкових матеріалів.
Курсова робота виконується студентом індивідуально, поза аудиторно.
Загальні вимоги до написання курсової роботи
У курсовій роботі студент повинен глибоко і всебічно розкрити зміст обраної теми, показати уміння програмно реалізувати алгоритм у вигляді окремої програми, виділяти загальні методи обробки даних у окремі процедурні блоки та запрограмувати їх.
Студент повинен творчо аналізувати поставлену задачу, аналізувати призначення майбутньої програми, підходити до створення програми з урахуванням її особливостей застосування (вік, кольорової гами, зображень, тощо). Студент повинен творчо підходити до створення інтерфейсу програми, до змістовного наповнення. Вхідні дані, розрахунки та результати повинні супроводжуватись відповідними текстовими повідомленнями. При необхідності, повинні бути сформовані вхідні та вихідні файли. До програми повинна бути створена інструкція про користування.
Всі ці фоктори будуть впливати на заагльну оцінку курсової роботи.
Рекомендується така структура курсової роботи:
ВСТУП
1. АНАЛІЗ ПРОБЛЕМАТИКИ, МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧІ ЗА НАПРЯМОМ КУРСОВОЇ РОБОТИ:
1.1. Аналіз задачі, виявлення ключових завдань.
1.2. Аналіз літературних джерел з даної теми.
2. ПРОЕКТУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА НАПРЯМКОМКУРСОВОЇ РОБОТИ:
2.1. Розробка математичної моделі та алгоритмів функціонування системи.
2.2. Проектування алгоритмічного та програмного забезпечення за напрямком курсової роботи.
3. РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:
3.1. Проектування інтерфейсу програмного забезпечення за напрямком курсової роботи.
3.2. Створення документації програмного продукту.
3.3. Тестування роботи програмного забезпечення за напрямком курсової роботи.
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРА
ДОДАТКИ
У вступі необхідно обґрунтувати актуальність обраної теми, її значимість, визначити мету і завдання курсової роботи, вказати методи дослідження, що використовувались під час написання курсової роботи як для змістовного наповнення програмного продукту так і особливостей створення програмного коду. (Значимість комп’ютерних технологій, використання комп’ютерних технологій в житті людини, навчальному процесі, тощо; використання сучасних мов програмування, зокрема візуальних мов).
Пункт 1.1. Короткий огляд специфіки використання програмних технологій для забезпечення обробки інформації за напрямком курсової роботи.(Аналіз теми завдання, область застосування майбутньої програми, значимість Вашої програми, тощо).
Пункт 1.2. Короткий огляд та аналіз засобів вирішення поставлених задач, літературних джерел.(Для реалізації поставленого завдання необхідна література, як з поглиблення Ваших знань у програмування: використання нових компонентів, реалізації нових типів, записів, класів…, відображення інформації – те, що Вами опрацювано самостійно;
Та література, яка необхідна для розкриття теми завдання, яка слугує змістовною частиною наповнення Вашої програми).
Пункт 2.1. Математичні моделі та алгоритми функціонування системи (структурні схеми, що ілюструють роботу системи, набори правил, логічні та функціональні залежності та інше).(Сценарій Вашої програми, представлення його у вигляді блоків та стрілок, що з чим пов’язано. Називається математична модель).
Пункт 2.2. Формалізований опис процесів обробки інформації, загальний укрупнений алгоритм роботи програмного продукту, деталізовані алгоритми певних функцій та їх детальний описи (при необхідності наводиться фрагмент коду з поясненнями). За необхідності алгоритми та методики розрахунку поставлених завдань. (Для реалізації Вашої програми можливо необхідно використати додаткові алгоритми (програми, наприклад браузер, текстовий редактор, тощо. В цьому пункті якраз і описуються додаткове використання таких структур.).
Пункт 3.1. Опис інтерфейсної частини програмного забезпечення та засобів, які було використано в процесі реалізації функцій системи. Наводяться приклади скрінів екранів з відповідними поясненнями. (Наводите приклади використаних компонентів і, якщо це компоненти які не вивчалися, наводите їх опис та особливості використання).
Пункт 3.2. Створення документації програмного продукту. Створення файлів – інструкцій (read.me) до програмного продукту, пояснення формату вхідних та вихідних параметрів, особливостей установки програми та її експлуатації. (Можна вказати: технічні вимоги до апаратної частини ЕОМ та операційної системи, наявності додаткового програмного забезпечення).
Пункт 3.3. Опис тестового прикладу, за яким перевіряється робота програмного забезпечення, пояснення отриманих результатів роботи програмного продукту.(При таких значеннях повинно бути такий-то результат. Особливо це важливо при написання програм з разрахунками, фізичних задач, економічних розрахунків, тощо. У Вашому випадку можливо це тестовий приклад проходження тестів).
Пункт висновки. У висновках стисло викладаються результати поставлених завдань дослідження, підводяться підсумки виконаної роботи, виконується аналіз теоретичної і практичної частин роботи з даної теми, загальні виводи по об'єкту дослідження, пропозиції і рекомендації напряму подальшого опрацювання вибраної теми. (Описуєте власний підхід до Вашого програмного продукту, якщо наявні аналогічні програми, то вказуєте на особливості Вашого програмного продукту у порівнянні з аналогом. Робите висновки, щодо засвоєння матеріалу з теми «Програмування». Висновок десь перегукується з вступон та аналізом задачі.).
Список використаної літератури. В кінці роботи приводиться список літератури, фактично використаної при виконанні курсової роботи. Список літератури повинен включати не менше 10 джерел, сюди повинні бути включені адреси інтернет–джерел.
Додатки. В кінці роботи представлені додатки до курсової роботи, які зазвичай складаються з тексту програмного коду Вашого завдання, структурної блок–схеми Вашого завдання. Також в додатки можуть бути винесені деякі теоретичні матеріали у вигляді таблиць; скріни екранів роботи Вашої програми; тестові приклади для проведення перевірки працездатності програми, тощо. (Обов’язково вкладається диск з вихідними та відкомпільованим програмним кодом та текстовою документацією– самим текстом курсової роботи).
Немає коментарів:
Дописати коментар